Набори для творчості

Набори для творчості - асистент в усесторонньому розвитку особистості

Якщо ви хочете, щоб дитина могла зрозуміти цінність праці, що означає створювати щось своїми руками і що всі домашні предмети, які її оточують, вимагають певних зусиль людини, обов'язково варто замовляти набори для творчості. З їх допомогою можна придати впевненості у собі, так як після досягнення цілі, у малюка з'являється особлива гордість за виконання поставленої задачі. При виборі товарів для творчості орієнтуйтеся на вікові характеристики, потреби та інтереси дитини.

Набори для дитячої творчості магазину BabyToys представлені в ігрових комплектах у всіх необхідних напрямках. Різний період життя дитини вимагає своїх знань та іграшок. Нап початку в процесі повинні бути присутні батьки, крихітки не завжди з першого разу можуть справитися з усіма поставленими завданнями самостійно.

Товари для дитячої творчості задіяні в різних напрямках розвитку

 • Моторика пальців рук. Коли дитина творить, у неї обов'язково задіяні руки, а це напряму впливає на розвиток мозку. Логопед на заняттях проводить пальчикові тренування, тому можна стверджувати, що дитячі набори для творчості спрямовані на розвиток мовлення.
 • Зосередженість. Дитині приходиться робити щось самостійно, намалювати картину, приєднати деталі, розмалювати пейзаж за номерами, тут без спостереження ніяк не обійтися.
 • Творчий розвиток. Під час гри з наборами для дитячої творчості малюк підключає уявлення та просторове мислення.

Дитяча творчість - занятний процес, який сприятливо впливає на розумовий і духовний ріст кожної дитини. Цікаві заняття допомагають розслабитися, привчають до посидючості, готують до школи.

Різновиди наборів для творчості

 • Товари для малювання - універсальні набори, які зацікавлять будь-яку стать та вік. Існують прості пальчикові фарби для немовлят та більш складні підліткові набори, які вимагають змішування декількох відтінків. Перший час, купуйте картинки з кнопок, розмальовки по номерам, трафарети, гравюри, комплекти для малювання малюкам, щоб у них склалося мінімальне представлення про художні якості, а згодом вони вже зможуть придумувати свої малюнки.
 • Вітражі - складні комплекти, які вимагають особливої ​​уваги. На пластиковий шаблон дитині потрібно нанести фарбу в тюбиках, які вимагають різного ступеня натискання.
 • Набори для дитячої творчості по декору, чимсь нагадують комплекти для малювання, але трохи складніші та цікавіші. Дитині пропонують декорувати різні предмети, які її оточують у повсякденному житті, це рамки, шкатулки, іграшки, пляшки. Крім фарби в нього входять: блискітки, наклейки, клей ...
 • Створення паперових орігамі - прекрасне заняття для розвитку творчого потенціалу, логіки, посидючості. Так як процес передбачає використання ножиць, чому треба навчити дитину, перший час потрібна присутність батьків.
 • Апплікації - спрощені набори для творчості для дітей з орігамі, які не вимагають використання ножиць, тому більш підходять дітям молодшого віку. Конструкцію можна скріпити скотчем або клеєм. Розвивають уважність, моторику.
 • Аквагрим - актуальне придбання для самих маленьких. Фарби в дитячому наборі для творчості для малювання по тілу абсолютно безпечні, не містять алергенів ...
 • Фрески - це картини, які потрібно створювати за допомогою різнокольорового кварцового піску, посипаючи його на клейову основу шаблону малюнка. Це трудомісткий процес, що потребує акуратності.
 • Набори для дитячої творчості дівчатам від 6 - 10 років - це виробництво прикрас, шкатулок ... Такого роду заняття пропонує створення авторських прикрас, які дитина зможе в майбутньому носити на собі.
 • Трафарети навчать дитину зображати різні фігури за шаблоном, після чого їх розмальовувати.
 • Розвиваючі набори для творчості хлопчикам - це популярне випалювання по дереву. Дитячий паяльник продається з різними насадками і спеціальним ножем, які дозволяють випалювати рельєфні малюнки на дощечці.
 • Популярні набори для ліплення включають в себе пластилін, масу, яка твердне, ігрове тісто, глину ...
 • Комплекти штампиков і печаток в самих різних варіаціях персонажів. З їх допомогою можна намалювати на аркуші цілу історію.

Ми представили Вам тільки найпопулярніші товари творчого спрямування, крім них, Ви можете придбати комплекти шиття, в'язання, вирощування кристалів, конструктори ... А купити творчі набори оптом Ви завжди можете за різними цінами та знижкам в дитячому інтернет - магазині БебіТойз.Линия Sprayza пользуется особой любовью юных художников. С помощью простейшей технологии фломастеры ..
Линия Sprayza пользуется особой любовью юных художников. С помощью простейшей технологии фломастеры ..
Линия Sprayza пользуется особой любовью юных художников. Этот набор содержит распыляющиеся фломастер..

Штамп Spiegelburg "Друзі коней"

У наявності

56 грн.

Асортимент штампів в 4-х дизайнах з фотографічним зображенням коня. Кожен штамп з кришечкою. М..
..
Линия Sprayza пользуется особой любовью юных художников. Этот набор содержит распыляющиеся фломастер..
Рекомендовано для детей от 4 лет. При помощи деревянного стилуса ребенок аккуратно маленькими штр..
Линия Blendypens разработана специально для юных художников. Фломастеры Blendypens просты в использо..
Линия Blendypens разработана специально для юных художников. Фломастеры Blendypens просты в использо..
Видео обзоры для товараDJECO Набор наклеек Крылышки и перышки, 160 шт.   ..
Видео обзоры для товараDJECO Набор наклеек Веселый транспорт, 160 шт.   ..
Видео обзоры для товараDJECO Набор наклеек Животные, 160 шт.   ..

Штамп Spiegelburg "Капітан Шаркі"

У наявності

86 грн.

Асортимент штампів в 6-ти дизайнах з картинками з тематики "Капітан Шаркі. Індіанець ". ..
Автор: Басфорд Джоанна Переклад: Міхаліцина Катерина Ілюстрації: Басфорд Джоанна Рік видання: 201..
Чтобы получить витраж, нужно выдавить трафарет и приклеить его на листик со специальным черным покры..
Чтобы получить витраж, нужно выдавить трафарет и приклеить его на листик со специальным черным покры..
Наборы Шьем сумочку из фетра  ТТ "Делай с мамой" достаточно просты, их можно использо..
Серия Paintastics представлена фломастером-кистью. Стержень фломастера напоминает эластическую ..
Серия Paintastics представлена фломастером-кистью. Стержень фломастера напоминает эластическую ..
Перед вами оригинальная раскраска от DJECO. Каждая ее страничка содержит маленький сюрприз. Листы им..
Автор: Ватт Фіона Ілюстрації: Гаррісон Еріка Рік видання: 2015 Обкладинка: Інтегральна К-ть стор..
Серия Paintastics представлена фломастером-кистью. Стержень фломастера напоминает эластическую ..
..
Показано з 1 по 30 з 319 (всього 11 сторінок)