Соски для пляшечок

Перш ніж вибирати соски для новонароджених зосередьте увагу на пляшечці

   Ємкості для годування існують самої різної форми, розміру і матеріалу виготовлення. Форма циліндра властива стандартним пляшках, але можна зустріти витягнуті або вузькі моделі, які вимагають використання спеціальної дитячої соски по певній ширині горлечка. Зручною вважається широка форма шийки, насадка для неї найбільше нагадує материнський сосок, в них можна зберігати каші. Відрізняються пляшечки для годування також за розмірами, для новонароджених - це 80-159 мл, для діток по старше - 250 мл.

   Соски на пляшечку підходящої форми продаються разом із самою пляшкою, але можна замовити їх окремо. При покупці варто звертати увагу на розмір дірочок, конфігурацію і речовину виготовлення. А коли малюк підросте, можна замінити соску носиком - поїльником.

Які бувають дитячі соски?

 • Силіконові товари, вони вважаються найміцнішими і довговічними. За ними легко доглядати, вони добре тримають форму, не тріскаються.
 • Латексні й каучукові варіанти дешевше в ціні, але не такі надійні, вони швидко втрачають первинний вигляд і мають неприємний аромат гуми.

Соски на пляшечку за формою

   Якісні товари Medela і Nuby імітують фізіологічну будову материнського соска, тому відучити дитину від грудей не складе труднощів. А якщо Ви годуєте малюка тільки за допомогою пляшок, то підберіть потрібний варіант серед різних типів сосок для новонароджених. Для змішаного харчування підійде пустушка з широкою базою. Важливо щоб малюк захоплював всю основу, а не краєчок.

 • Куляста форма вважається стандартною, володіє витягнутої конфігурацією із закругленою верхівкою. Окремі кулясті комплекти сосок для дітей мають спеціальне доповнення у вигляді "спідниці", що не дає повітрю засмоктуватися, а широка основа дозволяє зручніше вхопитися губами.
 • Ортодонтична форма злегка плеската, глибоке входження горлечка. Завдяки ній, відбувається природне ворушіння язика, що дозволяє соски для годування формувати правильний прикус у дитини.
 • Витягувальна модель вважається найкращим варіантом, вона вдаліше за все імітує смоктання справжніх грудей. Так як дитині під час природного годування доводиться докладати зусилля, витягаючі соски для немовлят не рекомендують використовувати додатково з грудним вигодовуванням. Розроблено за спеціальною специфікою, яка дозволяє втягувати основу глибше.
 • Антиколікова модель, допомагають впоратися з розладами шлунка, перший раз кип'ятиться.

Отвори в сосках на пляшечку

   Крім різної ширини товару існує ще й різна кількість дірочок, яка варіюється в співвідношенні віку і потреб малюка. Отвори повинні забезпечувати оптимальне годування, не надмірне і не з зусиллями. Переверніть пляшечку з соскою для дитини вниз, якщо з неї в спокійному стані виливається по одній краплі в секунду, такий варіант стане найкращим. Щоб дитина не подавилася під час годування, придбайте насадку з єдиним середнім отвором. Підростаючий дитині однієї дірочки в сосці на пляшці може стати мало, тому важливо відстежити потреби крихітки. Якщо дитина швидко виснажується під час годування, у неї втягуються щоки, значить, дірочка скоріше за все маленька. Пустушки для новонароджених з великим отвором дозволяють коригувати швидкість витікання, підходять вже старшим діткам, які починають їсти каші.

Корисні поради про аксесуари для годування

 • На товарі з'явилася тріщина, відразу викидайте!
 • Крім аксесуарів на пляшечку не забувайте про соску пустушку, яка відіграє важливу роль в привчанні до годування малюка за допомогою пляшечки.
 • Дотримуйтеся рекомендацій, зазначених на упаковці від виробника.
 • Луснувши товар не може вважатися придатним!
 • Силіконові аксесуари для годування прослужать в два рази довше латексних.
 • Позитивні відгуки про соски за статистикою на стороні американського виробника Nuby та швейцарської компанії Medela.
 • Щоб дитина не захлинулася, дотримуйтеся правил годування зазначених на упаковці.
 • Всі вироби мають вікові обмеження.


Уход: Мыть и кипятить соски и бутылочки перед использованием. Видео обзоры для товараNuby Двухком..
Уникальная разработка позволяет жидкости поступать в носик только в случае совершения ребенком сосат..
Носики-непроливайки Nuby? сделаны из мягкого силикона. Уникальная конструкция клапана позволяет жидк..

Nuby Сменный силиконовый носик

У наявності

102 грн.

В упаковке: 2 штуки Видео обзоры для товараNuby Сменный силиконовый носик   ..
В упаковке: 1 штука Видео обзоры для товараNuby Сменный силиконовый носик Soft Sports   ..
В упаковке: 1 штука Видео обзоры для товараNuby Сменная силиконовая трубочка Gripper укрепленная ..

Medela Соска Calma для бутылочки

У наявності

560 грн.

Смартсоска Medela Calma - это абсолютно новая система кормления малышей. Теперь при кормлении из бут..
Первая и единственная уникальная соска-непроливайка разработана для предотвращения протекания и прол..
Первая и единственная уникальная соска-непроливайка разработана для предотвращения протекания и прол..
Первая и единственная уникальная соска-непроливайка разработана для предотвращения протекания и прол..
В упаковке: 1 штука Видео обзоры для товараNuby Сменный силиконовый носик No Spill большой &nb..
Показано з 1 по 11 з 11 (всього 1 сторінок)