Шкільні рюкзаки KITE - ортопедичні ранці, пенали та сумки з Німеччини

Купити високоякісні рюкзаки KITE

Вибір шкільного рюкзака - важливий крок в приготуванні до школи. Від того, наскільки якісний і продуманий ранець куплять батьки, багато в чому залежить постава дитини, зручність при перенесенні підручників і іншого шкільного приладдя, а в деяких випадках - бажання підлітка ходити в школу. Інтернет магазин рюкзаків KITE - BabyToys пропонує чудові вироби з гарним дизайном, які дуже подобаються школярам. Купити рюкзаки KITE з неперевершеними властивостями - вірне рішення.

Інтернет магазин рюкзаків KITE

Завдяки результатам роботи, у творців рюкзаків KITE створилася стійка репутація виробників відмінною продукції. Дизайнерам, при створенні колекцій рюкзаків, вдається філігранно задовольняти вимоги батьків, для яких на першому місці функціонал, безпека, довговічність, розумна ціна, і учнів, яким важливий дизайн й зовнішнє оформлення. Особливості шкільних ранців KITE для хлопчиків і дівчаток зробили їх фаворитами серед виробників схожої продукції на ринку України.

Фахівці KITE надзвичайно піклуються про репутацію своєї продукції:

  • Для створення ранців використовуються лише перевірені, якісні матеріали та фурнітура.
  • Шлейки добре закріплені і витримують значні навантаження.
  • Надійні замки служать без поломок довгі роки.
  • Укріплене дно каркасних рюкзаків витримує вагу всіх переносимих предметів.

KITE Шкільний ортопедичний ранецьКрім того, продумана форма і розміри рюкзаків визначають зручність їх експлуатації. Розмір визначається віковою категорією, під яку він розраховується. Ранець не ширше, ніж плечі дитини, не заважає в русі на тротуарах і в шкільних коридорах. При цьому у рюкзаків KITE відмінна місткість, в нього влізуть всі книги і зошити, необхідні для уроків в навчальний день. Внутрішній простір розділений перегородками, що допомагають підтримувати організований порядок всередині ранця.

Роздільники підтримують підручники в вертикальному положенні, не допускаючи зсуву.

З метою підвищення безпеки переміщення в умовах погіршеної видимості, на лицевій і бічні сторони рюкзака прикріплені світловідбиваючі елементи.

З обох сторін ранця присутні глибокі місткі кишеньки в яких переважно діти носять в школу воду в пляшках. Так вода не проллється на зошити і підручники, якщо раптом кришку ємності нещільно закриття. Переносити ранець зручно за ергономічну ручку. Ще одна важлива особливість рюкзаків KITE, купити які можна в інтернет - магазині BabyToys - демократична ціна.

Шкільні ортопедичні рюкзаки KITE для дівчаток і хлопчиків.

До товарів для дітей завжди були підвищені вимоги. Організм тільки формується, і занадто важкий і незручний ранець може зробити негативний вплив на поставу дитини. На відміну від багатьох дешевих рюкзаків, спинка ранців KITE виконана ортопедичною, щоб не створювати навантажень на хребет дитини. Рюкзаки пройшли сувору перевірку і тестування та отримали рекомендацію до реалізації в Україні від фахівців Інституту ортопедії і травматології. При проектуванні рюкзаків застосовуються ортопедичні ліцензійні системи Ergо Teеns, Air Comfоrt, Ergо Kids, Cоmfоrt Fit. Ранці KITE визнані одними з найбезпечніших в відношенні впливу на дитячий організм в Україні.

Особливості спинки рюкзаків:

  • Оптимально підібрана жорсткість матеріалів структури спинки не допустить дискомфортного тиску вмісту рюкзака.
  • Форма ранця сприяє правильному розподілу ваги складених в нього предметів, що позитивно впливає на формування постави.
  • Сітчаста структура спинки сприяє відмінній вентиляції, при нормальних умовах у дитини під рюкзаком спина не буде вологою.
  • Ортопедична спинка повторює природну форму хребта.

Відмінним характеристикам рюкзака сприяють і особливі шлейки, у яких є свої відмінні риси:шкільні ранці кайт

  • Регуляція по довжині, в залежності від віку дитини, для оптимального розміщення ранця KITE на спині.
  • Форма, що повторює латинську S, відповідна контурам тіла в тому місці, де прилягають шлейки, що допомагає надійно фіксувати рюкзак на спині без відчуття дискомфорту, не здавлюючи і не натираючи.

Де купити недорого сумку KITE?

Для дітей найважливіша особливість ранців - привабливий зовнішній вигляд з оригінальним, красивим малюнком на лицьовій стороні. Вибрати в каталозі та купити сумку або рюкзак KITE можна з будь-яким зображенням, яке сподобається дитині, а також будь-якого кольору. Шкільні рюкзаки KITE для дівчаток переважно випускаються в яскравих кольорах, а для хлопчиків - у більш практичних і непомітних. Ліцензійні зображення на сумках KITE Gаpchinska, Adventurе Timу, Monrоe Hоt Wheels, Miа and mе, Littlеst Pet Shоp, My Littlе Pоny, Princess Disnеy, Monstеr High, Hellо Kitty, Spidеr Man, TrаnsFormers, Pоp Pixiе, Mаx Steеl роблять ранці заманливо привабливими.

Разом з рюкзаками в комплекті можна купити шкільні пенали KITE і сумки для взуття. Учні встигли переконатися, що в таких сумках набагато зручніше носити змінне взуття, ніж в звичайних кульках.

Купити недорого рюкзаки KITE в Україні: Чернівцях, Тернополі, Івано-Франківську, Ужгороді, Хмельницькому, Луцьку, Рівному, Львові можна в інтернет - магазині BabyToys. Міцні, якісні, зручні ранці KITE прослужать довгий термін учням, додаючи хороших емоцій в навчальному процесі.У наявності

35 грн.

..

У наявності

45 грн.

..
..

У наявності

54 грн.

..

У наявності

55 грн.

..
..

У наявності

55 грн.

..
..
..

У наявності

55 грн.

..
..

У наявності

65 грн.

..

У наявності

65 грн.

..

У наявності

65 грн.

..

У наявності

65 грн.

..

У наявності

65 грн.

..

У наявності

65 грн.

..
Сумка для взуття KITE 600 Ergo-11 підходить для всіх видів використання Шкільна спортивна сумка п..

У наявності

70 грн.

..
Пенал Kite виконаний з міцного поліестеру коричневого кольору із зображенням персонажів картин відом..

У наявності

72 грн.

..

У наявності

72 грн.

Пенал Kite пошитий з міцного поліестеру фіолетового кольору з яскравим квітковим принтом. Пенал скл..

У наявності

75 грн.

..

У наявності

75 грн.

Пенал KITE K18-641-1 виконаний з міцного поліестеру сірого кольору із зображенням паризького пейзажу..

У наявності

75 грн.

..

У наявності

75 грн.

..
Пенал KITE Junior 643-2 виконаний з міцного поліестеру синього кольору з яскравими контрастними блис..

У наявності

75 грн.

..

У наявності

75 грн.

..
Пенал KITE Junior 643-4 виконаний з міцного поліестеру синього кольору з яскравими контрастними..
Показано з 1 по 30 з 1133 (всього 38 сторінок)