ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ

Якщо у Вас є дитина, то ви напевно вже не раз дивилися захоплюючий мультиплікаційний серіал Paw Patrol. А якщо ми скажемо, що дитячий інтернет-магазин https://babytoys.ua/ пропонує Вам купити улюблених героїв Щенячий патруль у вигляді іграшок! Ваш малюк вже кричить, купи?

На сьогоднішній день іграшки Щенячий Патруль - тренд серед хлопців дошкільного віку. До того ж така покупка - відмінна альтернатива для батьків, які не готові поки завести живих вихованців.

 

Ігрові набори Paw Patrol включають в себе:

 

  • Універсальні моделі іграшок, зроблені за подобою улюблених персонажів мультфільму Щенячий патруль
  • Скай, Маршал, Роккі, Рабле, Зума, Зік, Чейз, Здоровань, Еверест кожного з цуценят Ви можете знайти в інтернет-магазині BabyToys
  • Кожен герой повинен пройти придуману місію, яка навчить дитину необхідних речей для життя
  • Всі іграшки виготовлені з високоякісного пластику і безпечних барвників, не містять токсинів і дрібних деталей
  • Розмір може варіюватися від 7-14 см, в залежності від обраного героя і моделі сюжетної іграшки
  • Деякі моделі обладнані спеціальною кнопкою, за допомогою якої можна отримати персонажів для самостійної гри
  • Так як іграшки Щенячий патруль створені за подобою справжніх рятувальників, більшості з них надається почесний значок команди
  • У кожної героя є навички, які необхідні для проведення рятувальних операцій

Купити іграшки Щенячий патруль - правильний вибір дбайливих батьків

Іграшки з мультфільму Щенячий Патруль здатні навчити дитину справжньої доброти і чуйності, підійдуть діткам різного віку, будь-якої статі. У серії Paw Patrol є навіть фігурки для дівчинки. З ними хлопці непросто будуть весело проводити час, а й за допомогою такої гри ненав'язливо освоювати потрібну поведінку для соціуму. Дізнавайтеся разом зі інтерактивними собачками, що таке дружба, взаємовиручка і відвага. Весь товар упакований в презентабельну коробку з прозорим віконцем, тому такий сюрприз стане відмінним подарунком для малюків. Всією сім'єю Ви можете створювати сюжет гри, задіяти одразу всіх персонажів, використовувати додаткові аксесуари і інших ляльок. З дитячим набором Патруль Ви опинитеся в справжньому собачому місті - Бухта.


Купити Щенячий патруль недорого можна - Київ, Одеса, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Харків, Рівне, Луцьк, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Херсон, Ужгород ... доставка транспортними службами України.