Купити розвиваючий килимок з корисними властивостями

Перш ніж купити ігровий килимок для малюка за вимогами, хочемо звернути Вашу увагу, що наш дитячий інтернет-магазин BabyToys за багато років роботи досліджував безліч торгових марок дитячих товарів, ми вислухали сотні переваг, відгуків від батьків і прийшли до висновку, кращими і найпопулярнішими виробниками розвиваючих килимків стають Fisher Price (США) і Bright Starts (США).

Яким же повинен бути дитячий розвиваючий килимок?

 1. Модель повинна бути насичених кольорів, з максимально корисними речами, адже для крихітки така іграшка перетвориться в цілий загадковий світ знань.
 1. Що стосується форм дитячого килимка, то тут віддавайте перевагу особистим бажанням, він може бути круглий, квадратний чи прямокутний.
 1. Вибраний розмір виробу залежить від цілей покупки, віку дитини. Наприклад, килимки невеликого розміру зручно брати з собою на прогулянку для дітей від 3 років в якості підстилки. Маленькі розміри відмінно підходять крихіткам, які ще не повзають. Діткам від 3 місяців варто вже купувати більші товари з великою кількістю додаткових елементів.
 1. Віддавайте перевагу натуральним тканинам, адже для дітей до року дуже важливо, що його оточує, так як він особливо схильний до алергічних реакцій, любить все тягнути в рот. Матеріал повинен бути м'яким і приємним на дотик.
 1. На дитячому килимку повинні бути присутні такі розвиваючі різнокольорові іграшки, як пищалки, брязкальця, текстурні елементи, шарудіння, музичні ... Кожний з предметів відповідає за розвиток потрібних фізичних навичок.
 1. Купуйте килимки для малюків з наявністю знімних дуг. Вони розширюють потенціал, дозволяють підвішувати додаткові розвиваючі іграшки. Коли дитина ще не ходить, лежачи він може до них дотягнутися, але пізніше їх потрібно буде все-таки знімати.
 1. Додатковий плюс до виробу, якщо він розбирається, від'єднавши кожен елемент, ви зможете з легкістю все випрати.
 1. Музичний розвиваючий килимок дає уявлення про звуки, а не тільки про тактильне і зорове сприйняття, зверніть на них увагу.
 1. Велика кількість іграшок на дугах. Їх має бути не менше п'яти, адже дитину потрібно буде постійно зацікавлювати новим.
 1. Обов'язкові елементи: для тактильного сприйняття -погремушки різної текстури; для здоров'я - прорізувачі з безпечних матеріалів, бажано з водним наповненням; для слуху і позитивних емоцій - інтерактивна іграшка; для пізнання самого себе - дзеркальце; для зручності - подушечка, на якій малюк зможе лежати на животі і з упевненістю дотягуватися до іграшок.
 1. Купуйте моделі з наявністю бортиків, таке доповнення до виробу може перетворитися в дитячий манеж, а прибравши дуги, килимки для дітей від 3 років можна перетворити просто в великий ігровий килимок.
 1. Ціна виробу не повинна бути занижена, адже якщо він якісний, значить, над його виробництвом працювали багато фахівців, які заслужили винагороду. Пам'ятайте якісні матеріали вимагають великих фінансових і фізичних витрат, не нехтуйте здоров'ям і розвитком Ваших дітей.

 

Купуйте килимки в дитячому інтернет-магазині https://babytoys.ua, а щоб якісна покупка Вам обійшлася недорого, у нас діє постійна система знижок.Доставляємо товар по всій Україні: Київ, Одеса, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Харків, Рівне, Луцьк, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Херсон, Ужгород.