Купити рюкзак Herlitz за низькою ціною до початку травня!

Рюкзаки шкільні Herlitz займають лідируючі позиції серед споживачів українського і європейського ринку. Тисячі дбайливих батьків встигли оцінити переваги шкільного приладдя німецького бренду, тому з упевненістю рекомендують їх іншим. Адже поки діти на забезпеченні у дорослих ми несемо відповідальність за їх безпеку і здоров'я, нехтуйте дешевою продукцією, вибирайте товари високої якості, купити рюкзаки Herlitz можна в дитячому інтернет-магазині https://babytoys.ua/.

Переконуйтеся в перевагах товарів для школи на особистому досвіді.

Вся продукція шкільного приладдя Херлітц володіє відмінним дизайном з сучасними функціями, які вдосконалюються щороку. Кожна серія товару доповнюється потрібними елементами декору.

Переваги шкільних ранців Herlitz 2017 року

Для першокласника дуже важливо віддати переваги саме цим моделям, адже в цьому віці у дитини тільки формується хребет, тому дуже важливо приділити увагу ортопедичними властивостями товару.

  1. Ергономічна система - головна відмінність рюкзака

Німецький виробник Herlitz подбав про наших дітей, удосконаливши продукцію ергономічною спинкою, яка забезпечує оптимально м'яку та комфортну підтримку. Матеріал обшивки з вентиляційними властивостями, дозволяють тілу дихати.

  1. Дитячий рюкзак "росте" разом з дитиною

Всі товари володіють smart системою регулювання Ergo ES2®, яка дозволяє підганяти спинку під розмір власника в незалежності від віку і комплекції. Є можливість змінювати рівень в трьох розмірах S, M, L.

  1. Підгонка під зростання

Лямки шкільного ранця легко зсуваються по довжині. Є більш практичні моделі в наборі з пеналами Херлітц, які мають двосторонню системою регулювання. Така система дозволяє підігнати рюкзак точно по зростанню.

  1. Полегшення ваги сумки Herlitz

На портфелях є спеціальні грудні і поперекові стяжки, які допомагають не тільки правильно зафіксувати положення вироба, а й перенести тиск з плечей на пояс, тим самим полегшуючи навантаження на хребет в цілому.

  1. Довгий термін служби

Європейський рівень якості, сучасне обладнання, зносостійкий поліестер з водовідштовхувальним ефектом підвищує термін служби в десятки разів. Ущільнене днище на стійких ніжках захищає від забруднень.

  1. Безпека німецьких шкільних портфелів

Кожна модель оснащена світловідбиваючими елементами від бренду 3M ™ Scotchlite ™, які зроблять дитину помітним на дорогах. Деякі рюкзаки для школи 2017 року представлені з додатковою флуоресцентної обробкою у вигляді кольорових неонових смуг, які посилюють світіння.

Ви вже ставите питанням де придбати шкільне приладдя Херлітц недорого?

 

Звичайно, у нас в інтернет-магазині дитячих товарів BabyToys, в розділі рюкзаки, ранці, сумки, ви можете також знайти укомплектовані набори з пеналом Херлітц. Замовити шкільні рюкзаки в Києві за допомогою кур'єрської доставки, а в інші міста України відправляємо товар за допомогою поштових служб: Одеса, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Харків, Рівне, Луцьк, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Херсон, Ужгород ...