Дитячі конструктори

Дитячі конструктори - найкорисніша і захоплююча іграшка для будь-якого віку

Купити конструктор на день народження дитині - найкраща ідея будь-яких батьків. Такий подарунок підійде будь-якому поколінню, розвиваючі іграшки, де потрібно збирати воєдино дрібні деталі подобаються кожній дитині. Збирання деталей в єдине ціле - цікава гра, в якій може приймати участь вся сім'я.

Користь конструкторів для дітей

• Збираючи деталі, дитина вивчає предмети, які його оточують, так як часто іграшки представлені в образі тварин, природи, рослин, фруктів ... Дрібні деталі повинні збиратися в єдине ціле, в процесі малюк вивчає причинно-наслідкові зв'язки, вчиться з'єднувати потрібні частини предметів. Для досягнення однієї мети, задіє мислення, фантазію, перш ніж зібрати картину, дитина спочатку її представляє.

• Завдяки збору деталей добре розвивається дрібна моторика рук. Дитина починає не тільки вивчати форми і кольору, але і вже починає їх запам'ятовувати.

Конструктори корисні для дитини будь-якого віку. Існують набори різної складності.

• На прикладі збору металевих виробів, дитині можна продемонструвати реальну конструкцію транспортних засобів... З їх допомогою вчителя навчають дітей важливим речам, наприклад, що транспорт не пересувається без коліс, літак не злетить без крил і двигуна ...

• Якщо ви хочете підготувати малюка до школи, Вам обов'язково потрібно купити конструктор українського виробництва на Baby Toys. Вони виховають у дитини посидючість і витримку, що знадобиться в школі.

Різновиди дитячих конструкторів

  1. Конструктори Lego. Найпопулярніші і затребувані іграшки. Їх продаж почалася ще в 1949 році, це були цеглинка з пластмаси. На сьогодні Лего є лідером на ринку іграшок і випереджає навіть таких світових гігантів, як Hasbro і Mattel. Компанія крім виробництва іграшок, знімають мультфільми, кіно, є власниками парків розваг і розробляють комп'ютерні ігри. Купивши Лего, Ви знаходите ряд переваг, яких потребує кожна дитина. Граючись іграшками Lego діти стимулюють мислення і фантазію, сам процес гри зміцнює логіку. Він зручний у використанні, але для його складання знадобитися докласти зусиль, що позитивно впливає на дрібну моторику рук. Конструктори Lego однаково захоплюють як малюків, так і дорослих. Кожна деталь кубиків особливо точних контурів відповідних один до одного, надійно кріпляться і легко роз'єднуються. Розвиваючі іграшки випускаються різними серіями, завжди захоплюючі і цікаві.
  2. Магнітні конструктори. Захоплююча іграшка, яка відрізняється від інших способом збірки. В якості кріплення використовуються магніти, загорнуті пластиком. Такий вид розвиваючих ігор був популярний ще в 80-ті роки і не здає лідируючих позицій по сьогодні. Купити магнітний конструктор за низькою ціною в будь-яких варіаціях Ви завжди можете в дитячому інтернет – магазині БебіТойз. Конструктор з магнітів не тільки розвиває необхідні навички але і заспокоює. Ідеальний варіант для занадто активних діток, допоможе їм розслабитися, навчить концентруватися на одному занятті.
  3. Паперові конструктори. Така розвиваюча іграшка не тільки подарує море веселощів, а й забезпечить корисну зарядку для мозку. Конструктор з картону - універсальний подарунок для дітей і дорослих. Збір такої іграшки це ціле мистецтво, яке потребує особливих зусиль і уважності. За допомогою такого набору можна зібрати паперову модель будь-якої архітектурної будівлі. Розвиваюча іграшка не вимагає використання ножиць або клею, весь процес заснований на зборі дрібних деталей. Кожна деталь виточена до дрібниць, до того ж крім корисних властивостей, зібраний конструктор з паперу можна використовувати, як прикрасу кімнати. Купити паперові конструктори можна відштовхуючись від рівнів складності і тематики збірки, це може бути транспорт, архітектура, меблі ...
  4. Керамічні конструктори. Унікальні моделі пазлів, призначені для моделювання існуючих пам'ятників архітектури в зменшеному вигляді. Керамічні деталі набору дозволяють імітувати камінь і інші матеріали будівель. Незважаючи на те, що такі розвиваючі іграшки вважаються найскладнішими в збірці, вони одні з найцікавіших і затребуваних. Перш ніж купити керамічний конструктор обов'язково звертайте увагу на вік майбутнього власника, щоб в процесі гри перед дитиною не стала непосильне завдання, через що вона може сильно засмутитися і зовсім втратити інтерес в подальшому до будь-яких видів конструкторів. Керамічні вироби призначаються діткам від 5 років, представлені у вигляді цеглинок і інших елементів для будови. Його деталі виготовляються з глини високої якості, яка абсолютно безпечна для дитини. Скріплюється виріб за допомогою спеціального клею, який часто продається в наборі.
  5. Металеві конструктори. В основному популярні серед хлопчиків, але дівчаток також може зацікавити. Крім того що конструктори з металу довговічні, вони ще й недорогі в ціні. Конструктори з металу розвивають логіку, просторове мислення, відкривають творчий потенціал ... Найчастіше з їх допомогою конструюють моделі транспорту, тому це все ж більше розвиваючі іграшки для хлопчиків. Деталі збираються за допомогою гвинтиків, шурупів, гаєчок ... З однієї іграшки можна змайструвати дві, головне включити фантазію. Вченими вже не раз було доведено, що завдяки стимуляціх нервових закінчень кінчиків пальців, у дитини поліпшується мова. Хоч і металевий конструктор зібрати не так просто, але зате по досягненню мети у дитини з'являється особлива гордість за свій успіх. За допомогою таких ігор хлопчики не тільки вивчають ази фізики, а й долучаються до чоловічих справах вже з раннього віку.
  6. Електронні конструктори. Одна з найулюбленіших і кращих розвиваючих іграшок на 2017 рік. Завдання електронного конструктора розвивати, навчати, познайомити малюка з електронікою і надати ази фізики. Купити електронні конструктори Україна за низькою ціною в інтернет – магазині іграшок BabyToys легко і дешево по ном. Тел. 066-717-93-31 або 093-603-73-03. Дитячі електронні конструктори призначені для вироблення у дитини самостійності, розвитку креативності та системи мислення, стимулюють логіку, дрібну моторику рук, формують технічне мислення ... Малюк зможе ознайомитися з фізичними процесами в захоплюючій, ненав'язливій формі. Вони закладають ази математичних знань, вчать дитину аналізувати. Моделі розвиваючих іграшок представлені у вигляді електронних приладів: резистів, діодів, лампочок, кнопок, мікросхем ...
  7. Пластмасові конструктори. Підходять для використання самими маленькими дітьми. Конструктори з пластмаси представлені великими деталями різних форм і кольорів, вони не тільки привертають увагу, але і навчають баченню кольорів і конструювання. Завдяки великим розмірам, виключається можливість попадання дрібних деталей у рот дитині, повністю безпечні і екологічно чисті. Пластмасові конструктори у вигляді тварин або фруктів після їх збору, дозволяють створити ще і певний сюжет наступної гри. Збірка розвиваючої іграшки - це своєрідне завдання на логічне мислення, якого потребує кожна дитина.
  8. Дерев'яні конструктори. Мабуть, найбезпечніші та екологічно чисті розвиваючі іграшки, які не потребують зайвих характеристик. Відрізняють особливою привабливістю і простим методом складання. Не мають запахів, приємні на дотик, довговічні, не ламаються, не викликають алергії. Представлені в самих різних варіацій і конструкцій.


Зібрати сучасний моноплан з живленням від сонячної енергії - легко! Здивуйте своїх друзів і родину,..
Зібрати сучасний біплан з живленням від сонячної енергії - легко! Дерев'яна 3D головоломка з ефе..
Зібрати вітряк, що працює від сонячної енергії, легко! Дерев'яна головоломка 3D ідеально підходи..
Зібрати вітряк, що працює від сонячної енергії, легко! Дерев'яна головоломка 3D ідеально підходи..
Этот пластиковый конструктор предназначен для сборки разноцветного Самолета стрекозы. Для этого необ..
З 15 блоків цього набору можна створити двох найпопулярніших домашніх тварин, а безкоштовний додаток..

Конструктор-мини 50 дет

У наявності

255 грн.

Игрушка выполнена из высококачественного экологически чистого дерева с применением не токсических бе..
Зібрати сучасний літак з живленням від сонячної енергії - легко! Дерев'яна 3D головоломка ідеаль..
Зібрати військовий літак з радаром з живленням від сонячної енергії - легко! Дерев'яна головолом..
Зібрати сучасний вертоліт з живленням від сонячної енергії легко! Дерев'яна 3D головоломка ідеал..
Конструктори Tomy в асортименті 2шт. Цей чудовий літачок стане першим конструктором вашого мал..
Цей конструктор складається з 30 блоків дозволяє створити автомобіль пожежної служби або евакуатор, ..
..
..
..
..

TEI1001 Утиный домик

У наявності

324 грн.

Используя глиняные кирпичи и сопутствующие строительные материалы, юный строит займется важным делом..
..
..
..
..
Показано з 1 по 30 з 250 (всього 9 сторінок)